Osada Spa Głęboczek

Koncepcja Głęboczek Vine Resort & SPA to stworzenie ośrodka, który z jednej strony nawiązuje do regionalnego charakteru lokalizacji, podkreślając naturalne walory Pojezierza Brodnickiego,  a z drugiej strony innowacyjny i unikatowy pomysł na rynku.
Punktem wyjścia są charakterystyczne cechy dla pojezierza, na którym znajduje się hotel: kojąca cisza, liczne chronione prawem rezerwaty przyrody, rzadkie okazy roślinności oraz osobliwa fauna. Jednocześnie walory te połączone są z ofertą spa, opartą na winoterapii, zabiegach inhalacyjno detoksykujących oraz redukującej stres alfaterapii.
Jest to pierwszy hotel SPA w Polsce, który wprowadził w pełnym zakresie specjalistyczną pielęgnacje ciała opartą  na składnikach aktywnych pochodzących z winogron i ich krzewów. Do tej pory tego rodzaju obiekty SPA powstawały w europie zachodniej. Jest ich zaledwie kilka; do najbardziej znanych  należy Claudie Vinotherapie SPA, przy hotelu Les Sources de Caudalie w pobliżu Bordeaux

Winnica – Hotel otoczony jest winnicami na chwilę obecną nasadzonych jest 1090 sadzonek ( hybrydy amerykańsko – europejskia)
Piwniczka winna „ Głęboczek” – na terenie obiektu znajduje się winiarnia w której oprócz win z Włoch, Francji, Hiszpanii, nowego świata, są także wina z Polski – z rodzinnej winnicy Płochockich.

Głeboczek Vine Resort & SPA to dwie strefy:
Hotel WINNICA: W ekskluzywnym Hotelu Winnicy znajdują wnętrza o najwyższym standardzie, w których został zachowany specyficzny klimat tego urokliwego miejsca. Razem stanowią  symbiozę natury i architektury mającą swój wyraz w każdym detalu. Urządzone z klasą i smakiem klimatyzowane apartamenty i pokoje spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości. 24 pokoje ( 20 – dwuosobowych, 1 superior, 3 apartament lux, 2 apartamenty suite)
Hotel OSADA: W trzech wiejskich chatach Hotelu Osady każdy pokój ma indywidualny, niepowtarzalny wystrój. – 15 pokoi.

Głęboczek jest idealnym miejscem na konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania integracyjne oraz imprezy plenerowe.
SPA – Trzy strefy zabiegowe

  • Winnica SPA – pierwsza w Polsce tego rodzaju strefa zabiegowa w Polsce poświęcona winoterapii. To mariaż wielowiekowej, śródziemnomorskiej tradycji uprawy winorośli z osiągnięciem nowoczesnej kosmetologii. Stosowane kosmetyki to marka Theravine ze słonecznego rejonu RPA Stallenbosch – światowego centrum plantacji szczepu PINOTAGE.
  • Strefa Łaźni brodnickich - Kolejnym elementem oferty są Łaźnie Brodnickie inspirowane okolicami Pojezierza Brodnickiego. Głównym elementem zabiegów w łaźniach są różnego rodzaju inhalacje ziołowe, mające działanie terapeutyczne (wpływają oczyszczająco na układ oddechowy poprawiając jego funkcjonowanie). Są one też wzbogacone aplikacją okładów z torfu bogatego w mikroelementy oraz masażem detoksykująco-relaksującym.
  • Alfasfera - W Głęboczku jest też pierwsza w Polsce AlfaSfera przeznaczona do zabiegów relaksacyjnych. Jej głównym elementem jest kołyska AlphaLounger, wprowadzająca w stan głębokiego relaksu Alfa, który zwykle można jedynie doświadczyć na drodze medytacji transcendentalnej

Oprócz tego goście mogą korzystać z basenu wewnętrznego, vitality pool oraz całej gamy zabiegów pielęgnacyjnych wykonywanych na najlepszych światowych markach kosmetycznych.
Outdoorspa – sezonowe zabiegi wykonywane na świeżym powietrzu
Rekreacja – sąsiedztwo jezior, lasów, dużych przestrzeni . Joga, Nordic Walking, Watsu, wycieczki rowerowe, spływy kajakowe, rejsy tratwą.

Kontakt:
Głęboczek. Vine Resort & Spa
Wielki Głęboczek 1
87 – 313 Brzozie
Tel./fax +48 56 49 351 19
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.gleboczek.pl